RSS
A A A
SmodBIP
To jest wersja archiwalna z dnia 26.06.2019, zobacz aktualną wersję tej strony.
Zmiany wprowadzono z powodu: aktualizacja kosztu utrzymania

Strona główna

        

       

       Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Drzewicy przeznaczony jest dla osób przewlekle somatycznie chorych dysponuje wolnymi miejscami! Miesięczny koszt utrzymania mieszkańca tylko 3014,00  zł Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy.

        Dom Pomocy Społecznej dla Dorosłych w Drzewicy jest placówką przeznaczoną dla osób przewlekle somatycznie chorych, kobiet i mężczyzn. Nasz Dom znajduje się w centrum miasta Drzewicy i obejmuje teren ponad dwóch hektarów. Otoczony jest pięknym, zielonym parkiem z alejkami, krzewami ozdobnymi i kwiatami.

         Dom Pomocy Społecznej posiada 77 miejsc znajdujących się w dwóch budynkach: budynek główny oraz pawilon.

         Dwupiętrowy budynek główny wyposażony jest w windę dostosowaną dla potrzeb osób niepełnosprawnych...


Stowarzyszenie Babska Rzeczpospolita Klwów z muzyczno- tanecznym repertuarem umiliło dzisiejsze niedzielne popołudnie naszym mieszkańcom. Dziękujemy i pozdrawiamy.


W dniu dzisiejszym w Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy gościliśmy uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drzewicy wraz z Panią Grażyną Wójcik, którzy przygotowali dla naszych Mieszkańców "Poranek z poezją". Wspólne czytanie poezji było dobrym sposobem na przełamanie barier pokoleniowych. Dziękujemy!!!


Tradycyjne palmy wielkanocne. Już mamy własnoręcznie wykonane palmy wielkanocne. Wraz z zaprzyjaźnionym Klubem Seniora Niezapominajka z Opoczna nasze Mieszkanki oddawały się artystycznym przygotowaniom do zbliżających się świąt.


14 lutego obchodzony jest powszechnie jako Dzień Zakochanych.Również u nas nie zabrakło walentykowego akcentu. Miłą niespodzianką dla naszych mieszkańców były czekoladowe słodkości rozdane przez personel.

AktualnościOpublikował: Agnieszka Brola
Publikacja dnia: 26.06.2019
Podpisał: Agniesza Brola
Dokument z dnia: 10.10.2013
Dokument oglądany razy: 41 184